2012. január 22., vasárnap
CT Rainbow Kata: Winter Delights
2011. december 24., szombat
Boldog Karácsonyt Mindenkinek - SB.hu Videó és WA Freebie
Szeretetben és Boldogságban teljen a Karácsony!
A héten volt a karácsonyi kcs tali, amit Noémi videóval is megörökített. Ezt is szeretnénk veletek megosztani. Mi nagyon jól éreztük magunkat, csodálatosan gondoltunk vissza az elmúlt évre. Köszönjük, hogy itt voltatok velünk és sok szép oldallal gazdagítottátok a galériát. :)
A videót itt nézhetitek meg!
Még egyszer, Kellemes Karácsonyt kívánok mindenkinek, aki ide látogat a blogomra, köszönöm!
2010. december 24., péntek
Boldog Karácsonyt!
Minden kedves barátomnak, olvasómnak szeretnék
Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni.
Teljenek ezek a napok szeretetben, és békességben!
Az én kedven karácsonyi albumomról hoztam neketek egy számot.
Hallgassátok szeretettel:
2010. december 16., csütörtök
hmmmm... hogy is lesz a karácsony?
Egy hét és itt a Szent este!
Minden évben, ilyenkor azon gondolkodok, mit is főzzek ebben a 3 napban. Idén könnyedén megoldottam a dolgot.... tanulva az előző évek bakijaiból:D
Náluk a jelszó, az egyszerű és hagyományos:
1. Rántott hús, magvas panírban.... és aszalt szilvával töltött csirke mell, krumplipürével.
2. Töltött káposzta
3. Majonézes burgonya saláta( lila hagymával és tojással)
4. Sajtos kifli ( talán sajtos tölteléket teszek bele) Ezt még nem próbáltam, de egy kis ismerősöm ( Adrienn ) szerint, nagyon finom:)
5. Hamis Somlói galuska : Én úgy csinálom.... piskóta kockák, lelocsolva rummal vagy tejbe csepegtetett rumaromával, szórok rá darált diót és mazsolát ( szeretem benne a banán szeleteket is) és rá a vaniliás puding, a következő réteg ugyan így, csak csoki pudingot teszek rá!!! A végén tejszínhab és csokiöntet!
Szent este anyukáméknál fogunk ebédelni, ott lesz fincsi halászlé és töltött húsi... vacsorára frissen fogom kisütni itthon, a rántott húst.
1. nap a nagymamámékhoz megyünk, ott is lesz minden finomság!
2. nap pihizünk
Győrbe, a férjem családjához, csak január első hetében látogatunk el, mert oda több nap kell, mire mindenkit végig járunk:))
Várom a karácsonyt... bár tavaly óta, mi a felnőtteknek nem ajándékozunk, azért egy pici meglepi mindig van a fa alatt:D
Annak örülünk, hogy együtt lehetünk. Egyre több családtól hallom, hogy ők is hasonlóan oldják meg az ünnepeket. Arra próbálják a gyerekeket is tanítani, hogy kis ajándék mellett, sok családi játék, társas, kártyázás legyen! Végül is tényleg ez a lényeg, de nehéz az átállás a szülőknek is és a gyerekeknek is, bármennyi évesek is legyünk....


